Toplam 96 / 739 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Erkek T-Shirt Modelleri & Fiyatları

Yaz mevsiminde serin tutacak kıyafetler giymek en iyi tercihtir. Bunun için giyilebilecek kıyafetlerden biri olan tişört erkek ve kadın herkes tarafından severek kullanılır. Özellikle erkekler, yaz aylarını sadece tişört giyerek bile geçirebilirler. Çünkü erkek tshirt kıyafetler arasında en pratik ve kullanım alanı en geniş olanıdır. Birçok rengi, deseni, modeli ve diğer seçenekleri sayesinde sıkça tercih edilir.

Kaliteli erkek tişört almak için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. İlk olarak, tişörtün kumaşına bakmak çok önemlidir. Sıcak yaz günlerinde terletmeyen ve serin tutan kumaşlar tercih edilmelidir. Bununla beraber, kumaşın leke tutmayan ve ütü istemeyen bir yapıda olması da çok avantajlı olacaktır. İyi bir tişört almanın bir diğer adımı da erkek tshirt modeline ve yakalarına bakmaktır. Ayrıca beden ölçülerinize uygun bir erkek tişört almak da elbette önemli bir unsurdur. Tişörtlerin birçok modeli ve deseni arasında, kendinize en uygun tişört modellerini bulabileceğinize emin olabilirsiniz.

Erkek Tshirt Modelleri

Erkekler için üretilen tişörtlerin oldukça fazla modelleri vardır. Erkek tişört modelleri yakalarına, kumaşlarına ve kesimlerine göre adlandırılır. Yakalarına göre adlandırılan tişörtler kategorisinde altı adet model sayabiliriz. Bunların ilki yuvarlak yakadır. En klasik model budur. İkincisi V şeklide olduğu için V yaka, Y şeklinde olup, düğmeli ya da biyeli olarak üretilen tişörte ise Y yaka denir. Bu modelin ufak bir yaka detayı eklenmiş olanın adı da hakim yakadır. Yakası oldukça açık olan model ise geniş yaka olarak adlandırılır. Fakat bunların en çok tercih edileni, vazgeçilmez bir klasik olan erkek polo yaka tişört modelleridir. Her yere ve kombine uyumlu tasarımı sayesinde birçok kişi tarafından severek giyilir. Öyle ki birçok kategoriye ayrılan erkek tişört polo yaka tişört modeliyle sıralamaya başlar. Fakat elbette her erkek yakalı tişört sevmek zorunda değildir. Yakasız tişörtler de rahatça giyilen ve sevilen modellerdir. Salaş giyinmeyi seven kişiler, genellikle yakasız ve oversize tişörtler tercih ederler. Bu tarz tişörtler, sokak stilini yansıtan vazgeçilmez parçalardır. Özellikle jean pantolonlar ve spor ayakkabılar ile kombinlenerek kullanılır. Bu giyim tarzını tercih eden kişiler, dikkat çekici ve kendinden emin bir görünüme sahip olurlar.

Erkek tshirt modelleri kol uzunluklarına göre de seçeneklere ayrılır. Uzun kollu, yarım kollu, kolsuz ve atlet modelinde tişörtler mevcuttur. Yarım kol ve kolsuz tişörtler, yazın klasikleri arasındadır. Birçok farklı giysiyle kombinlenebilir. Uzun kollu erkek tişört modelleri, mevsimlik olarak giyilen giysilerdir. Belirsiz havalarda üşümeyi önler. Atlet gibi olan tişörtler ise günlük kullanımın yanı sıra, sporda ve tatilde daha çok tercih edilir.

Yüzyılı Aşkın Tasarım; Polo Yaka Tişört

Özellikle bazı modellerden asla vazgeçilmez. Birçok ortamda giyilebilmesi sebebiyle erkek polo yaka tshirt vazgeçilemeyenler arasında sayılabilir. Bu tişört modeli, yüzyılı aşkın bir süre önce İngiltere’de oynanan polo oyunları için tasarlanmıştır. Önce öğrencilerin, sonra asilzadelerin ve zamanla herkesin oynadığı bu oyun, rahatlık ve esneklik gerektirdiği için, polo yaka tişört üretilmiştir. Rahatlığının yanı sıra şıklığı ve dikkat çeken yaka modelinin görünümü sayesinde de sevenleri oldukça fazladır.

Polo tişört erkek çocuklardan, yaşlılara kadar her yaş grubuna yakışan nadide kıyafetlerdendir. Birçok ortamda rahatlıkla giyilebilir. Özellikle yetişkinler için polo erkek tişört hem casual hem de resmi kullanıma uygundur. Eğer resmi ortamda bir erkek polo yaka tişört giyecekse, tişörtün altını, pantolonunun içine sokabilir. Bu sayede ortama daha uyumlu olur. Şık bir kemerle de kombini tamamlar. Günlük kullanım içinse pantolonun üzerine alarak kullanılır.

Polo yaka tişört giyen erkek oldukça şık, kendinden emin ve zevkli bir görünüme sahiptir. Mevsimine ve ortamına göre renkli, desenli giyinmeyi seven birçok erkek yakalı tişört kategorisinden polo yakayı tercih eder. Machinist’i ziyaret ederek, polo yaka ve diğer tüm tişört modellerini inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR